ARK350 2PIN Złącze raster 3,5mm
ARK350 2PIN Złącze raster 3,5mm
1,20zł
Brak w magazynie
| Typ łączówki | standard |
| Symbol | AK350-021-11 |
| Ilość torów | 2 tory |
| Raster | R=3,50mm |
| Wysokość (bez pinów) | 8,5mm |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Montaż złącza | przewlekany (THT) |
| Orientacja złącza | proste |
| Właściwości | otwór okrągły |
| Rodzaj śruby | śruba prosta |
| Montaż przewodu | przykręcany |
| Przekrój przewodu | 0,34-1,0mm2 |
| Kolor korpusu / izolatora złącza | szary |
| Producent | KARSON |
| Certyfikaty | RoHS |





