| C1553/G przełącznik szeroki zielony 230V 16A 4pin | |
|---|---|
C1553/G przełącznik szeroki zielony 230V 16A 4pin
18,00zł
Na stanie
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | C1553ALBG3 |
| Sposób przełączania | ON-OFF |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor klawisza / przycisku | zielony |
| Podświetlenie | podświetlenie neonówka 250V |
| Kolor podświetlenia | zielony |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 6,3×0,8mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 16A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 22,2×30,1mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | O — |
| Producent | Arcolectric |
| Certyfikaty | RoHS |









