C1570 przełącznik kołyskowy 3-pozycyjny
C1570 przełącznik kołyskowy 3-pozycyjny
24,00zł
Na stanie
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | C1570ALBB |
| Sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 6,3×0,8mm |
| Ilość pozycji | 3 pozycje |
| Prąd styków AC | 16A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 22,2×30,1mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | — O = |
| Producent | Arcolectric |
| Certyfikaty | RoHS |






