CR-123A bateria litowa 3V do aparatu fotograficznego VARTA
CR123A bateria litowa 3V do aparatu fotograficznego VARTA
16,50zł
Brak w magazynie
| Typ Varta | CR123A |
| Oznaczenie IEC | CR17345 |
| Electrochemical system | Baterie litowe |
| Średnica | 17 mm |
| Wysokość | 34,5 mm |
| Waga | 17 g |
| Pojemność | 1600 mAh |
| Napięcie (V) | 3 V |
“






