
Gniazdo hermetyczne n/t podwójne IP44 z klapką czarne
28,00zł
Brak w magazynie
| Barwa światła | Biała zimna |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Moc | 2.5 W |
| Odpowiednik żarówki | 20 W |
| Trzonek | G9 |
| Napięcie zasilania | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary | 16 x 48 mm |




