Przełącznik 3-pozycyjny kołyskowy chwilowy
H8620 Przełącznik 3-pozycyjny kołyskowy (wycofany)
5,50zł
Brak w magazynie
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | H8620VBBB |
| Sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 4,8×0,8mm |
| Ilość pozycji | 3 pozycje |
| Prąd styków AC | 15A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 12,9×19,1mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | — O = |
| Producent | Arcolectric |
| Certyfikaty | RoHS |






