LAS1-AY-11ZR 12V przycisk chwilowy czerwony 16mm
LAS1-AY-11ZR 12V przycisk chwilowy czerwony 16mm
28,00zł
Na stanie
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | LAS1-AY-11ZR |
| Sposób przełączania | ON-ON |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | czerwony |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 12V |
| Kolor podświetlenia | czerwony |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 5A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 16mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | plastik |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Producent | Onpow |
| Certyfikaty | RoHS |





