357=SR1154, G13, LR-44 VARTA
LR-44 odpowiedniki SR1154, G13, A76, 357 Maxell
2,00zł
Brak w magazynie
| Typ Varta | V357 |
| Oznaczenie IEC | SR44 |
| Electrochemical system | Baterie srebrowe |
| Średnica | 11,6 mm |
| Wysokość | 5,4 mm |
| Waga | 2,33 g |
| Pojemność | 145 mAh |
| Napięcie (V) | 1,55 V |
“





