PBS33 zielony przełącznik chwilowy ON
PBS33 zielony przełącznik chwilowy ON 1A/250V
5,00zł
Na stanie
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | PBS33G |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | zielony |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 1A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 12mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | plastik |
| Certyfikaty | RoHS |





