Przycisk chwilowy ON 0635 (K3077B) czerwony
Przycisk chwilowy ON 0635 (K3077B) czerwony
3,00zł
Na stanie
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | K3077BR |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | czerwony |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 1A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 7,2mm |
| Kolor korpusu | metalowy |
| Materiał korpusu | metal |
| Producent | Highly |
| Certyfikaty | RoHS |





