PS28B wypukły przycisk impulsowy ON – kwasówka
PS28B wypukły przycisk impulsowy ON – kwasówka
15,50zł
Brak w magazynie
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | PS28B |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | srebrny stalowy |
| Kształt przycisku | wypukły |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | śrubowe |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 2A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 19mm |
| Kolor korpusu | srebrny |
| Materiał korpusu | stal nierdzewna |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Certyfikaty | RoHS |





