PS507A przycisk ON czarny 230V 3A
PS507A przycisk ON czarny 230V 3A
9,00zł
Na stanie
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | PS507A-BB |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 3A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 16mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | plastik |
| Producent | SCI |
| Certyfikaty | RoHS |





