R10 2piny 20mm x 9mm 10A 250V AC
R10 2piny 20mm x 9mm 10A 250V AC
8,50zł
Na stanie
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | H8800VB |
| Sposób przełączania | ON-OFF |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 4,8×0,8mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 10A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 6,8×17,4mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | O I |
| Producent | Arcolectric |
| Certyfikaty | RoHS |







