14,00zł
Brak w magazynie
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | R13203L01BBRL1 |
| Sposób przełączania | ON-OFF |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 12V |
| Kolor podświetlenia | czerwony |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 6,3×0,8mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 25A |
| Napięcie przełączania DC | 12V DC |
| Otwór montażowy | 24mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | bez opisu |
| Producent | SCI |
| Certyfikaty | RoHS |