R13-527A przycisk chwilowy czarny uszczelniony
R13-527A przycisk chwilowy czerwony podświetlony 230V uszczelniony
16,50zł
Brak w magazynie
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | R13-527A2-02BB |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 4,8×0,8mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 6A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 20,2mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | plastik |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Producent | SCI |
| Certyfikaty | RoHS |





