R17 2AP 6A/250V 2pin Przełącznik okrągły ON-OFF
R17 2AP 6A/250V 2pin Przełącznik okrągły ON-OFF
5,50zł
Na stanie
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | R17-2AP |
| Sposób przełączania | ON-OFF |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 4,8×0,8mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 6A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 20mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | O — |
| Producent | Highly |
| Certyfikaty | RoHS |






