T22208E przełącznik suwakowy
T22208E przełącznik suwakowy
1,50zł
Brak w magazynie
| Rodzaj przełącznika | suwakowy |
| Symbol | T22208E |
| Sposób przełączania | ON-ON |
| Wyprowadzenia / montaż | do lutowania |
| Raster wyprowadzeń | R=7,0mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Ilość torów | 2 tory |
| Długość całkowita | 23mm |
| Szerokość całkowita | 14mm |
| Wysokość bez wyprowadzeń | 14,8mm |
| Wysokość suwaka | 3,8mm |
| Prąd styków AC | 10A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Dodatkowe mocowanie | bez możliwości przykręcenia |
| Producent | Arcolectric |
| Certyfikaty | RoHS |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Kolor korpusu | szary |
| Materiał korpusu | plastik |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |






