Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe TWS-Y60
48,00zł
NAGŁOŚNIENIE
Słuchawki LTC nauszne LTC64, czarne (NEW 2015).
Współpracują ze wszystkimi urządzeniami z portem Mini Jack Stereo 3,5 mm.
Wnętrze wyłożone jest miękkim materiałem, dzięki, któremu słuchawki doskonale wygłuszają dźwięki z zewnątrz pozwalając cieszyć się użytkownikowi z doskonałej jakości dźwiękiem. Regulowana długość pałąka pozwala wygodnie dopasować słuchawki do każdego kształtu głowy.
Długi kabel zapewnia wygodę w użytkowaniu słuchawek.
Dane techniczne
| Średnica głośników: | 40 mm |
| Moc znamionowa: | 15 mW |
| Pasmo przenoszenia: | 20 Hz – 20000 Hz |
| Czułość: | 105 dB |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Mac moc wejściowa: | 150 mW |
| Długość przewodu: | 1,5 mm |
| Wtyk: | Jack 3,5 mm stereo |
SM-CN9069 słuchawki + mikrofon do telefonu stacjonarnego
Pierwotna cena wynosiła: 21,00zł.12,00złAktualna cena wynosi: 12,00zł.
Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się
NAGŁOŚNIENIE
Podłączenie za pomocą kabla telefoniczne RJ11
Terminal-gniazdo kolumny głośnikowej prostokątne 8×6,5cm
3,00zł
WTYKI, GNIAZDA
58x58mm, średnica otworu 46mm
Uchwyt mikrofonowy LK-15A
Pierwotna cena wynosiła: 8,00zł.4,00złAktualna cena wynosi: 4,00zł.
Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się
NAGŁOŚNIENIE
Uchwyt mikrofonowy MH-6A
Pierwotna cena wynosiła: 8,00zł.4,00złAktualna cena wynosi: 4,00zł.
Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się
NAGŁOŚNIENIE
Uchwyt mikrofonowy plastikowy
Pierwotna cena wynosiła: 12,00zł.6,00złAktualna cena wynosi: 6,00zł.
Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się
NAGŁOŚNIENIE
WH 501H81 ALPHARD Głośnik woofer 5″ 13cm 50W max
45,76zł
NAGŁOŚNIENIE
Woofer ze srebrną membraną papierową na miękkim zawieszeniu. Srebrny blaszany kosz.
WS 1010TW 4R 10cm głośnik samochodowy dwudrożny
30,00zł
NAGŁOŚNIENIE
WS 1010TW 4 10cm głośnik samochodowy dwudrożny
