DTSM-25N-V-B mikroprzełącznik 12x12mm SMD
DTSM-25N-V-B mikroprzełącznik SMD
IRS-203 przełącznik kołyskowy 3 pozycyjny podświetlany 15A 230V
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | C1570/IRS-203 |
| Sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor klawisza / przycisku | czerwony |
| Podświetlenie | podświetlenie neonówka 250V |
| Kolor podświetlenia | czerwony |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 6,3×0,8mm |
| Ilość pozycji | 3 pozycje |
| Prąd styków AC | 15A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 22x30mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | I O II |
| Certyfikaty | RoHS |
KDC102 3piny 230V czerwony przełącznik podświetlany
– Obciążalność styków: 15A 250V
– Rezystancja styku: 35mΩ max.
– Rezystancja izolacji: 500VDC 100mΩ
– Wytrzymałość dielektryka: 1500VAC/1 minuta
– Zakres temp. pracy: -25~+85°C
– Żywotność: 10000 cykli
– Ilość styków: 3
– Ilość pozycji: 2
– Kolor klawisza: czerwony
– Podświetlenie: TAK
KN3-101 przełącznik ON-OFF 10A 250V
KN3-101 przełącznik ON-OFF 10A 250V
KN3-102 6A 250V przełącznik przechylny 2poz 3pin
– Obciążalność styków: 10A 125VAC/6A 250VAC
– Rezystancja styku: 50mΩ max.
– Rezystancja izolacji: 500VDC 100mΩ
– Wytrzymałość dielektryka: 1500VAC/1 minuta
– Zakres temp. pracy: -25~+85°C
– Żywotność: 10000 cykli
– Ilość styków: 3
– Ilość pozycji: 2
– Typ: dźwigniowy/do przykręcenia
KN3-103 6A 250V przełącznik przechylny 3-pozycyjny 3pin
– Obciążalność styków: 10A 125VAC/6A 250VAC
– Rezystancja styku: 50mΩ max.
– Rezystancja izolacji: 500VDC 100mΩ
– Wytrzymałość dielektryka: 1500VAC/1 minuta
– Zakres temp. pracy: -25~+85°C
– Żywotność: 10000 cykli
– Ilość styków: 3
– Ilość pozycji: 3
– Typ: dźwigniowy/do przykręcenia
