Wytrawiacz B-327 100g
Wytrawiacz-środek trawiący
Środek do trawienia obwodów drukowanych i miedzi. Idealna alternatywa dla chlorku żelaza. Środek rozpuszcza się bardzo szybko i nie wykrystalizowuje z roztworu. Trawi równomiernie zapewniając ostrość konturów i minimalizując podtrawienie.
Sposób użycia
Preparat rozpuścić w 0,5 l wody o temperaturze 50°C. Trawić w temperaturze 40°C (max. 50°C). Ruch kąpieli zapewnia szybsze trawienie. Roztworu środka trawiącego nie wolno przechowywać w hermetycznie zamkniętych pojemnikach ze względu na niebezpieczeństwo powstania
Drobnokrystaliczny środek trawiący jest wolny od amoniaku, rozpuszcza się bardzo szybko i nie wykrystalizowuje.
Trawi równomiernie, zapewniając ostrość konturów i minimalizując podtrawianie.
Wzmacniacz antenowy TV 30dB-5G
Wzmacniacz antenowy W20 przelotowy 20dB 5-12V
Wzmacniacz antenowy TV o wzmocnieniu 20 dB. Pracuje w paśmie 47 – 860 MHz.Wzmacniacz może pracować z każdą anteną DVB-T, która nie posiada wzmacniacza w puszce. Wzmacniacz W-20 posiada żeńskie złącze F od strony odbiornika i męskie od strony anteny.
Wzmacniacz audio 2x30W TPA3110D
| Moduł pozwala na podłączenie karty micro SD do urządzenia lub mikrokontrolera. Karty SD/micro SD pracują z napięciem 3V3, w celu połączenia z modułami 5V należy zastosować konwerter stanów logicznych.
Dane techniczne: – Moduł wyposażony w gniazdo micro SD Opis wyprowadzeń: CD (card detect) – Detekcja karty, w przypadku braku karty w gnieździe pin jest w stanie niskim, gdy karta jest w gnieździe, pin jest w stanie wysokim |
Wzmacniacz audio 2x50W + 100W
Moduł buzera pasywnego (bez generatora) do Arduino
Dane techniczne:
– typ buzera: bez generatora
– napięcie zasilania: 5V
– wymiary: 32x12mm
– wyprowadzenie: złącze goldpin r=2.54mm
Wzmacniacz audio 2x50W TDA3116
Dane techniczne:
– Napięcie zasilania: 9V – 25V
– Moc: 2x50W
– Potencjometr do regulacji wzmocnienia
– Wymiary: 79x50x19mm
– wejście sygnałowe: złącze 3pin r=2.00mm
– złącza głośnikowe oraz zasilania: złącza AK
XD-166-3 – głośnik sufitowy ze zwrotnicą
Głośnik sufitowy ze zwrotnicą
XW-602 6A 250VAC ON-OFF przełącznik biały
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | R13-112AWW01 |
| Sposób przełączania | ON-OFF |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor klawisza / przycisku | biały |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 4,8×0,8mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 6A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 20,2mm |
| Kolor korpusu | biały |
| Oznaczenie klawisza | O — |
| Producent | Arcolectric |
| Certyfikaty | RoHS |
XW-602 2pozyc. 2pin kołyskowy czarny 6A 250V
| Rodzaj przełącznika | klawiszowy |
| Symbol | H8660VBBB01 |
| Sposób przełączania | ON-ON |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor klawisza / przycisku | czarny |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Wyprowadzenia / montaż | konektory 4,8×0,8mm |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 10A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy | 19,1×21,9mm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Oznaczenie klawisza | bez opisu |
| Producent | Arcolectric |
| Certyfikaty | RoHS |
